Головна | Джерельна вода

VODA UA піклується про ваше здоров'я

Одним із незаперечних фактів є те, що ми більш ніж на 70% складаємося з рідини. При будь-якій хворобі першим розпорядженням стає "пити якомога більше води". Саме тому так важливо знати, що ти п'єш, і уважно ставитися до вибору води. З VODA UA ви зрозумієте, що вода служить не тільки для втамування спраги, а й стане фундаментом вашого здоров'я, адже наявність багатьох необхідних для людини мікроелементів, природний зміст срібла роблять нашу воду незамінною для підтримки водно-мінерального та бактеріального балансу в організмі. Зверніть увагу на дивовижний смак VODA UA, що можна помітити в порівнянні зі звичайною водою.

vodaua for your health

Пластикові пляшки для води мають беззаперечну низку переваг. Вони легкі, зручні при транспортуванні, а сучасні наукові досягнення дозволяють користуватись ними безпечно. Позаяк така тара є одноразового призначення і продукт в ній не втрачає своїх смакових і корисних властивостей. Оскільки в Україні останнім часом поширюються можливості для перероблення продукції з ПЕТ, легко зберігати нашу планету чистою.

Voda Ua дійсно жива вода

Ми хочемо, щоб ви були впевнені, що вживаєте лише якісну воду, тому VODA UA добровільно пройшла сертифікацію харчової продукції УкрСЕПРО.

vodaua for your health

корисна для життя

VODA UA отримала міжнародний сертифікат з безпеки харчової продукції ISO 2205.

vodaua for your health

Voda Ua для життя

А ви знаєте, що, наприклад, кава, чай, соки, морси та інші напої є їжею? Звучить трохи незвично, але це дійсно так. Виходячи з цього, можна сказати, що вода володіє такими властивостями, якими не володіє жоден напій на планеті. Знаходячись на відпочинку, у дорозі, важливих перемовинах, необхідно вчасно поповнювати водний баланс організму. Тому спеціалісти радять брати із собою пляшку води й тримати її перед очима.

vodaua for your health
vodaua for your health

Життя змушує нас обирати те, що зручніше, але наше почуття смаку все одно хоче чогось особливого — наприклад, тримати в руках пляшку зі складним і красивим дизайном

Пластик, із якого виготовляється пакування для розливу води має термін придатності близько року, не кристалізується під час нагрівання, характеризується високою міцністю, простий у переробленні та утилізації.

Пляшка з такого матеріалу є одноразовою!

bottle

Покупцям

Після підписання договору

за кожним клієнтом закріплюється персональний менеджер, що допомагає визначитись зі смаками замовника, підібрати товари, знайти індивідуальний підхід

Для покращення сервісу

за роки роботи та самовдосконалення були розроблені ефективні алгоритми співпраці з покупцями

Доставка здійснюється на будь-який поверх, навіть без ліфта та тільки у зручний, узгоджений з вами час

Форма замовлення на сайті доступна в режимі 24/7

Замовляйте воду зараз, а сплачуйте кур'єру після доставки. Приймаються замовлення від 10 упаковок

бажаєте власний бренд води?

для власників HORECA

Ми відкриті для можливостей, які відкриває ко-брендинг і розміщення на рекламному тлі пляшки двох або більше брендів.