(067) 662 67 67
  • Укр
  • Рус
Scroll
Сертифікат відповідності

Про компанію VODA UA

VODA UA - група компаній, які займаються видобутком карпатських джерельних високогірних вод під торговими марками VODA UA, Карпатська Джерельна Високогірна. Ми розливаємо столові та лікувальні води, що видобуваються з унікального Мізунського родовища у самому серці Карпат. Уся наша продукція є сто відсотково органічною та не підлягає жодному фізичному або хімічному впливу, адже вона досконала від природи. Видобування столових вод здійснюється з чотирьох гірних водозаборів: П‘янке, Кривуля, Дзюркач, Високогірний (найвищий водозабір в країні - 1.040 м над рівнем моря). Видобуток лікувальної Горянки, яку вживають в комплексі лікування гастроентерологічних захворювань, здійснюється з 1965 року зі свердловини.

Природну мінеральну воду VODA UA добувають з унікального джерела № 1 в урочищі Лисинець у Карпатах. Це місце з унікальним теруаром, де на десятки кілометрів навколо немає джерел забруднення.

Воду розливають на високотехнологічному виробництві, сертифікованому за системою менеджменту в сфері безпеки продовольства та харчової продукції ISO 22000:2005. Вона має ідеальний водневий показник (7,4–7,6), а її ступінь мінералізації максимально наближений до складу внутрішньоклітинної води в організмі людини.

Сертифікатвідповідності